Sme rodinná firma ktorá sa venuje pestovaniu balkónových letničiek a zeleninových priesad už viac ako 20 rokov. U nás si môžete vybrať z rôznych druhov kvetov ako sú muškáty, surfínie a z priesad sú to napr. zeler, paradajky, paprika a iné. Náš sortiment si môžete prísť pozrieť osobne na adrese Šamudovce 135 od pondelka do soboty v čase od 8:00 do 17:30 alebo nás nájdete aj na Tržnici v Michalovciach s číslom stola 17. Tí ktorí k nám majú ďaleko je tu aj možnosť objednávky s dovozom kvetín až k vám domov na adresu. Rozvoz robíme pre Michalovce a okolie, Vranov nad Topľou a okolie, Humenné a okolie a Košice a okolie. Pre viac informácií nás kontaktujte alebo navštívte našu facebookovu stránku Kvetyleso.sk kde prinášame informácie o dostupnosti nášho sortimentu.

 

Kedže nevyužívame žiadnu kuriersku spoločnosť a rozvoz tovaru máme pozastavený jediná možnosť je navštíviť nás osobne v Košiciach alebo v Michalovciach poprípade dohodou aj u nás doma kde si môžete vyzdvihnút objednaný tovar, poprípade vybrať a nakúpiť si osobne.

V prípade otázok nás kontaktujte:  emailom, tel.číslom alebo správou na našej Facebookovej stránke https://www.facebook.com/kvetyleso.sk

Objednávkový formulár